KObRA`
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KObRA`

KObRA`

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN

2 posters
YazarMesaj
pS'rotasiz

pS'rotasiz

ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN Empty
MesajKonu: ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN   ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 8:03 pm

RealBotÖzellikleri

Botlar radyo mesajlarını kullanabiliyorlar, bomba atabiliyorlar, c4 kurabiliyorlar, rehine kurtarabiliyorlar. Botların tüm yetenekleri isteğe bağlı olarak ayarlanılabiliyor. Bazen bomba defuse etmeden geçip gidebiliyorlar, yollarını şaşırabiliyorlar. PODBotu rahatlıkla çalıştıran bilgisayarım, 12 bot olunca en yüksek 30 fps veriyordu. Bunlar da RealBotun eksikleri.

Download ve Kurulum

RealBot 3.0 sürümünü buradan çekebilirsiniz.

Adım 1 : Realbot 3.0'ı bilgisayarınıza çektikten sonra kuruluma başlamak için dosyayı çalıştırın.
Adım 2 : Çıkan pencerede kurulum yolu olarak eğer Half-Life’ı standart dizinine kurduysanız C:\SIERRA\Half-Life
olmalıdır. Adım 3 : Kopyalama işlemi bittikten sonra C:\SIERRA\Half-Life\RealBot klasörünün içindeki activatecs.bat dosyasını çalıştırın.
Adım 4 : C:\SIERRA\Half-Life\RealBot\data\cstrike klasörüne geçerek içindeki verileri seçin ve mouse'unuzun sağ tuşuna tıkla***** "kopyala"'yı seçin.
Adım 5 : C:\SIERRA\Half-Life\cstrike klasörüne dönerek mouse'unuzun sağ tuşuna tıklayın ve "yapıştır"'ı seçin ve dosyaları kopyala***** kurulumu sonlandırın.

Botlarla Nasıl Oynayabilirim? Adım 1 : Counter Strike’ın içindeyken Play CS butonuna tıklayın.
Adım 2 : Karşınıza çıkan ekranda Play On Lan'ı seçin.
Adım 3 : Create butonuna tıkla***** yeni bir oyun yaratın. Adım 4 : Sağ taraftaki listeden istenilen haritayı seçebilir, orta bölümden kaç kişi oynamak istediğiniz belirtebilir ve Ok tuşuna basarak oyunu istediğiniz ayarlar ile yaratabilirsiniz.
Adım 5 : Oyun açıldıktan sonra konsolu (" é tuşu ile) açarak, eklemek istediğiniz bot kadar sayısı kadar rb_addbot yazarak enter'a basın ve konsolu kapatarak oyuna başlayın. (örneğin üç kez arka arka rb_addbot yazarsanız 3 Realbot'u oyuna sokabilirsiniz)
http://www.okandiyar21.tr.gg
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN   ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 8:04 pm

paylasım ıcın tsk
https://onlyfriend.yetkin-forum.com
pS'rotasiz

pS'rotasiz

MesajKonu: Geri: ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN   ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 10:47 am

rica ederim
http://www.okandiyar21.tr.gg

ALIN BENDEN SİZE ReaLBot OKUYUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-